About Us

  

شرکت پاسارگاد سالها پیش فعالیت خود را درزمینه های مختلف فرهنگی، هنری و تجاری آغاز کرد. این مؤسسه پیوسته درزمینۀ فعالیتهای هنری و فرهنگی وهمچنین حمایت ازسازمان های خیریه و شراکت در تولید موسیقی و فیلم و برگذاری مراسم اجتماعی و رویدادهای تجاری از جمله نمایشگاه های گوناگون کوشیده است.

مؤسسۀ پاسارگاد در راستای اهداف خود در زمینه فعالیتهای هنری، در بخش موسیقی همکاری خود را با خواننده و موسیقیدان توانا آقای احمدرضا نبی زاده، با سالها فعالیت و اجرا و ارائه آثاری ارزشمند در عرصه موسیقی پاپ و فلکلور را اعلام نمود و براساس آن از تاریخ اکتبر 2010 ایشان مسئولیت قسمت تولید موسیقی این مؤسسه را عهده دار شدند.

در این مدت با شرکت آقای نبی زاده در جشنواره مهرگان سالهای 2010 و 2011 با پشتیبانی مؤسسه پاسارگاد، تهیه و تولید و ارائه آلبوم "ساعت پنج" قسمت موسیقی عملا فعالیت خود را آغاز کرد. آلبوم ارزشمند "ساعت پنج" تازه ترین کار آقای احمدرضا نبی زاده است که با همکاری شاعران و ترانه سرایان مقیم ایران و خارج از کشور و آهنگسازی درخشان آقای آندرانیک "آندو" پدر موسیقی پاپ ایران که تقریبا تمام آهنگهای این آلبوم را ساخته وتنظیم کرده اند به عنوان اولین محصول بخش موسیقی مؤسسۀ پاسارگاد به جامعه معرفی شده است. تمام مراحل تهیه وتولید این آلبوم زیرنظرمستقیم خود ایشان بوده است.